Miglė Širinskaitė

Sveikata ir grožis man – neatsiejami dalykai.

Graži moteris yra ta, kurios akys gyvos, o lūpų kampučiai žaismingai pakilę, kurios kūnas sveikas ir stiprus, kurios mintys švarios ir aiškios. Sąmoningas judesys yra mano meditacija, balansuojanti kūną ir mintis. Skatinu save ir kitus įsiklausyti į kūno poreikius ir pojūčius, ne tik taisyklingai atlikti pratimus, tačiau iš treniruotės pasiimti pozityvų nusiteikimą, geras emocijas, naujus potyrius.

Esu licenzijuota sveikatingumo trenerė, sertifikuota masažų terapeutė ir judesio mylėtoja plačiąja prasme. Su grupėmis ir individualiai dirbu jau daugiau kaip 5 metus, tačiau nesustoju mokytis: kaskart skirtingoje judesio praktikoje atrandu kažką naujo. Mano užsiemimai grįsti Pilates ir Jogos principais, subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Treniruotėse akcentuoju dubens dugno raumenų pajautimą, kvėpavimo svarbą, giliųjų raumenų stiprinimo, kūno linijų dailinimo ir raumenų atpalaidavimo pratimus. O svarbiausia – moterišką tėkmę ir mėgavimąsi judesiu. Vadovaujuosi „Body & Mind“ pagrindais – sąmoningas judesys, tai meditacija, balansuojanti kūną ir mintis. 

Grožio treniruotės yra sistemingos, tačiau nuolat kintančios, spontaniškos, gyvos. Kaip ir aš: esu moteris – tekantis vanduo. Kaip vingiuojantis upelis visad žaisminga, kaip banguojantis ežeras, turinti savą gylį, kaip jūra – beribė, kartais rami, kartais audringa. Judesys yra mano gyvenimo būdas, o gyvenimas turi būti malonus, tiesa? Tad pirmiausia kviečiu mėgautis judesiu. Viską darant su meile rezultatas ateina savaime.  Būkim sveikos ir gražios – daugiau juokimės ir atraskime sau tinkamą judėjimo būdą.

Miglė Širinskaitė
Grožio treniruočių programos kūrėja ir trenerė

Susipažink su bendruomene!

Grožio treniruotės – tai ne tik sporto programa moterims, tai jauki moterų bendruomenė, kurioje kiekviena jaučiasi graži ir išskirtinė.

Mes mylime savo kūną ir puoselėjame jį, atpalaiduojame mintis ir paleidžiame neigiamas emocijas, į namus grįžtame pasilsėjusios, švytinčios ir kupinos naujų jėgų bei įkvėpimo.

Svarbiau už fizinius pratimus yra emocinė būsena. Grožis slypi viduje ir tai tiesa! Kiekvieną treniruotę atrandame ir priimame save iš naujo – tokią, kokia esame šiandien. Daug juokiamės, tad turime stiprius ir elastingus pilvo raumenis, plačias šypsenas.

Po treniruočių jaukiai šnekučiuojamės prie arbatos puodelio, dalinamės sveikos mitybos patarimais, bendraujame įvairiausiomis temomis ir smagiai leidžiame laiką: dalyvaujame sveikatingumo renginiuose, vasarą – moterų bėgimuose, organizuojame nemokamas treniruotes lauke.

Čia visad esi laukiama – ypač jei mylėti sportą tau atrodo neįmanoma ir esi įsitikinusi, kad „tai ne tau“. 😉