Apie mane

Aš – Miglė Širinskaitė. Esu projekto moters sveikatai puoselėti „Grožio treniruotės“ autorė, integralių sveikatingumo užsiemimų moterims instruktorė, sertifikuota Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, šokėja ir judesio mylėtoja.

Mano užsiemimai subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Kūnas – tai mano širdies ir dvasios namai. Tai vidaus atspindys. Pagrindinė žinutė, kurią noriu perduoti per judesį: mėgaukimės savo kūnu ir tuo, ką darome. Pažinkime savo kūną. Išgirskime savo kūną. Ir nebijokime būti savimi – autentiška, gyva, tikra.

Graži moteris yra ta, kurios akys gyvos, o lūpų kampučiai žaismingai pakilę, kurios kūnas sveikas ir stiprus, kurios mintys švarios ir aiškios. Sąmoningas judesys yra mano meditacija, balansuojanti kūną ir mintis. Skatinu save ir kitus įsiklausyti į kūno poreikius ir pojūčius, ne tik taisyklingai atlikti pratimus, tačiau kartu patirti judesio teikiamą malonumą. Viską darant su meile rezultatas ateina savaime. Būkim sveikos ir gražios – daugiau juokimės ir atraskime sau tinkamą judėjimo būdą.


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė

 


Mintys