Jeigu tavo kūnas sveikas, skaityk toliau

Šypsokis.
Juokis.
Siek svajonių.
Gyvenk. 

Nes viską, ko reikia, jau turi.
O jei neturi – turėsi. Arba nereikia.

Jeigu tavo kūnas serga, atsiprašyk ir pažadėk: „Pasirūpinsiu tavim.“

Kūnas mums padeda kiekviename žingsnyje.
Padėkok kūnui už šią dieną, kad nuo ryto iki vakaro tau tarnavo.
Leisk pailsėti.
Sveikai pamaitink.
Suteik švelnumo.

Pirmiausia pasirūpink savim, kad galėtum pasirūpinti kitais. 

Laimingas vaikas, atradęs savo pašaukimą iš naujo

Seniai supratau, kad geriausias mano mokytojas – kūnas. Kartu jis ir veidrodis mano vidaus, namai mano širdies. Mano kūnas – vartai pažinti save, įrankis, dovanoti pažinimą kitiems.

Su šiuo suvokimu į mano gyvenimą atėjo šokiai, fitnesas, sveikatingumo mankštos, alternatyvi medicina, joga, meditacijos, daug žmonių ir pamokų.

Jau trys metai kaip vedu sveikatingumo mankštas moterims. Tai, kuo dalinuosi, yra mano gyvenimo būdas, pomėgis, profesija, neatsiejama vidinio ir išorinio gyvenimo dalis.. tai kelias, kuriuo einu pati, ir kviečiu eiti drauge kam pakeliui. 🙂

Stebėdama, kur gyvenimas mane veda, atsidūriau Ajurvedinės jogos terapijos masažo mokymuose. Tai įrodymas, kad paleistas noras būtinai išsipildys viena ar kita forma, galbūt tada, kai to mažiausiai tikėsies. Taigi, šiandiena mano širdyje dar viena aistra, mano rankose dar vienas įgūdis, o minčių jūroje ramybė.

Einu lengvai, užtikrintai, su nauju įkvėpimu ir pasitikėjimu. Esu tiesiog dėkinga, kad tai vyksta. Kad atrandu naujų keliukų savo kelyje, kad augu viduje ir skleidžiuosi išorėje. Kad galiu dalintis.

Šis 7 dienų kursas praplėtė mano požiūrį į kūną ir judesį. Atvėrė akis, širdį ir išmiklino rankas. 🙂 Esu be galo dėkinga angelui Indrai už šią dovaną ir nuostabiai mokytojai iš Indijos – Tarunai.

Na ir pabaigai geroji žinia – plečiu savo veiklą ir dabar galite prisijungti ne tik į judesio grupes, tačiau užsirašyti ir į individualią Ajurvedinio jogos masažo sesiją. 🙂

Daugiau info netrukus. ❤️

Užkrečiama laimė

Kartą girdėjau frazę, kad nėštumas užkrečiamas. 🙂 Dabar suprantu, ką tai reiškia.

Užkrečiama yra laimė ir meilė, kuri sklinda nuo tų moterų. Vesdama treniruotes nėščiosioms ir moterims po gimdymo jaučiu, kaip atsiveria širdis. Į viską jos žiūri kitom akim – mažiau jaudinasi dėl smulkmenų, daugiau juokiasi ir džiaugiasi akimirkomis.

Prasmės mano veiklai suteikia ne tik pagalba jų sveikatai ir kūnui, tačiau labiausiai psichologinis momentas – net jei ir nemėgo sporto anksčiau, į Grožio treniruotes jos kaskart ateina su didžiuliu noru ir išeina su plačia šypsena. Tuomet atmosfera treniruotėje būna tiesiog magiška. 🙂 Kiekviena treniruotė man toli gražu ne darbas ir daugiau nei pomėgis – tai gyvenimo dalis, akimirka, kuri yra vienintelė ir tokia pat jau nepasikartos.

Taip mes papildome vienos kitas – aš joms perduodu meilę judesiui, jos man – motinystės grožį ir meilę gyvenimui.

Esu be galo dėkinga joms už tai. 🙂

Kodėl egzistuoja Grožio treniruotės?

Visai neseniai vyras manęs paklausė, kodėl egzistuoja Grožio treniruotės?

Ilgai negalvojus atsakiau:

Tai mano realizacija, požiūris į gyvenimą per judesį, tai veikla, kuri teikia prasmę ir malonumą.

Treniruočių sistema, kurią pavadinau Grožio treniruotėmis, ir moterų sporto studijos idėja yra mano sveikatos šaltinis ir moteriškumo pagrindas. Tai ne tik fiziniai pratimai, bet kartu ir ryšys su kitomis moterimis, emocinis patyrimas treniruočių ir renginių metu, ta harmoninga būsena į kurią patenkame besibaigiant treniruotei ir sakome „kaip gerai, kad atėjau, dabar taip puikiai jaučiuos, nors taip tingėjosi…“

Kiekvienos jūsų atradimai ir patyrimai yra Grožio treniruočių dalis. Jūsų tikslai tampa mano tikslais. Tai procesas, kurį kuriame kartu. Būtent dėl šios bendrystės ir egzistuoja Grožio treniruotės. 🙂