Integruoto judesio savaitgalis

Judesys yra gyvybė.

Rugsėjo 17-19 kviečiame į judesio patyrimą, kuris apims jogą, acroyogą, intuityvų judesį masažus ir šokį.

Judėdami vieni, mes patiriame save, savo ribas ir galimybes, per nevaržomą judesį išreiškiam savo vidų, o sutelkę dėmesį galime keisti būsenas. Judėdami poroje ar grupėje kuriame ryšį, ieškome tarpusavio balanso, mokomės kalbėti be žodžių, klausytis kūno ir būti didesnio kūrinio dalimi.

Kviečiame į širdimi ir judesiu pripildytą integruoto judesio savaitgalį, kurio metu keliausime gilyn į kūno pojūčius, tyrinėsime kontaktą judesyje, giliai atsipalaiduosime prisilietime ir mėgausimės gamta.


Apie praktikas

🧘‍ Intuityvi Joga

Intuityvios Jogos praktika moko mus įsiklausyti į kūno pojūčius ir poreikius, atrandant sau tinkamą judėjimo būdą, ritmą, amplitudę esamuoju momentu.

Dažnai gyvenime spaudžiame save ir situacijas, o intuityvios jogos metu mokomės judėti su lengvumu ir pastangas dėti su malonumu.
Tai kūrybinė praktika, kurios metu akcentuojamas kvėpavimas, kūno pajautimas, veikimas iš atsipalaidavimo ir mėgavimasis pačiu judesio procesu.

Stovyklos metu Intuityvios jogos pagalba subtiliai ir nestandartiškai išjudinsime visą kūną, tyrinėsime pojūčius, pasiruošime kontaktinei praktikai – norint pajausti kitą, visų pirma turime jausti save.

🤸‍♂️ AcroYoga

AcroYoga moko kurti kartu, rasti balansą, padėti vienas kitam įveikti užduotis. Tai ir bendrystė, ir papildoma motyvacija. Šios praktikos filosofija ir esmė yra žmonių tarpusavio ryšys, balanso ir harmonijos kūrimas, sąmoningas savęs bei aplinkos pažinimas per beimą ir judesį.
AcroYogą (kaip ir gyvenimą) smagiausia patirti žaidžiant. Tam nebūtina jokia patirtis ar specialus fizinis pasirengimas.

Stovyklos užsiėmimo metu per bazines AcroYoga pozas ir pratimus stengsimės atrasti balansą tarp dviejų, pajausti save bei kitą žmogų, atrasti harmoniją, lengvumą judesyje per įsiklausymą ir pojūčius.

💆‍♂️ Kūno atpalaidavimo praktika

Kūno atpalaidavimo praktika su Jogos ir Thai masažo elementais ne tik visiškai „išneša” kūną ir protą į gilų atsipalaidavimą, tačiau kartu moko pasitikėti, atsiduoti vienam į kito rankas, duoti ir priimti.

Praktikos metu atrasime gydančią prisilietimo galią, o tam tikrų porose atliekamų jogos tempimų ir Thai masažo elementų pagalba padėsime kūnui regeneruotis, susilygiuoti ir atsistatyti po krūvio. Kartu nersime į atsipalaidavimą ir dienos patyrimų integraciją.

💃 Šokis

Šokis – tai laisvė. Ne tik laisvė judėti, tačiau laisvė ir patirti be ribų. Įsiklausyti vienam į kitą ir improvizuoti, tekėti kartu su muzika, kurti storiją drauge.

Kizomba – tai šokis poroje, kilęs iš Afrikos. Žemiškas, paprastas, kartais linksmas, o kartais gilus, jautrus, subtilus… Pagrindas, per kurį perteikiu šio šokio subtilybes, slypi įsiklausyme, giliame intymume, prisilietimo sakralume. Šokis, šiuo atveju Kizomba, yra priemonė gilesniam savęs patyrimui kontakte su kitu žmogumi. Tai mokymasis klausytis ir išgirsti, inspiruoti judesį ir kartu atsakyti. Judėti KARTU. Nėra geresnės meditacijos dviese, nei šokis. Šokti gali visi – ypatingai tai supras tie, kurie dar niekada nebandė… 🙂

🌟 Pilną PROGRAMĄ paskelbsime netrukus. 🌟

 


👭 Apie mus

Laima Rudinskaitė

Esu gyvenimo, kur dvasia, jausmai, kūnas ir protas suranda balansą, praktikė. Nuolat ieškant harmonijos, judesys užima svarbią vietą, nes judėdami galime ne tik išsaugoti kūno sveikatą ir gyvybingumą, bet ir atpalaiduoti mumyse glūdinčias emocijas, išjausti jas švelniu sau ir aplinkai būdu.

Prieš 5 metus atradau savo mylimą judėjimo formą – AcroYogą. Tai praktika, kuri stiprina kūną, gerina balansą, augina pasitikėjimą savimi ir kitais, įkvepia peržengti baimes ir net treniruoja smegenis! AcroYoga yra nuostabiai linksmas, kūną lavinantis, ryšį tarp žmonių kuriantis ir smagius iššūkius keliantis užsiėmimas, kurį pamilau nuo pirmo skrydžio ir dabar padedu kitiems surasti savo sparnus.

Taip pat kūno ir sielos gerovę puoselėju per Thai bodywork masažą, kuris efektyviai atpalaiduoja įtampas, atsirandančias tiek dėl fizinių, tiek dėl emocinių priežasčių.

Miglė Širinskaitė

Esu intuityvios jogos praktikė, judesys vienaip ar kitaip mane lydi nuolatos. Joga – tai ne tik tempimai ir kvėpavimo pratimai, tai savistabos praktika, ryšio su savo kūnu ir aplinka kūrimas ir dar daugiau. Sąmoningas judesys yra mano meditacija, balansuojanti kūną ir mintis, sugrąžinanti į pojūčius ir padedanti suprasti savo kūno poreikius.

Intuityvi joga skatina ieškoti judesio, kuris yra reikalingas tavo kūnui esamuoju momentu. Ieškoti laisvės, patogumo, atsipalaidavimo savo kūne. Jausdamiesi gerai savo savo kūne, galime kurti darnų ryšį ir su kitais.

Taip pat esu Ajurvedinio jogos masažo terapeutė. Prieš tris metus į mano gyvenimą atėjusi kaip papildomas būdas pasirūpinti kūnu, ši terapija iš esmės pakeitė mano požiūrį į žmogaus sistemą ir judesį. Nekantrauju pasidalinti ne tik judesio, bet ir prisilietimo subtilybėmis.

Šiemet sueina 11 metų… nuo to laiko, kai pirmą kartą pabandžiau Kizombą. Pabandžius kartą – pamilau visiems laikams. Tai šokis, kurio pagrindas slypi įsiklausyme, giliame intymume, prisilietime, judesio sakralume… Dėkoju gyvenimui už suvestus kelius, nes per šokį pažinau save, ėmiau jausti kitą žmogų, atsiverti. Tai buvo mano pirmieji žingsniai sąmoningumo link. Šokti gali kiekvienas. Šokis – tai laisvė, įkvėpimas gyventi. Judesiu kartais galim papasakoti daugiau nei žodžiais. Ir išgirsti giliau. Tad kviečiu įsiklausyti – į savo kūną ir vienam į kitą.

Gabija Petronytė

Vilos OM šeimininkė. 


Apie Vila OM

🍀 Vila OM – nuostabi vieta pailsėti nuo miesto šurmulio.

⚡ Visos pramogos esančios Viloje Om – NEMOKAMOS! ⚡

Galėsite pasiplaukioti valtimis, vandens dviračiu, sužaisti tinklinį, lauko stalo tenisą, badmintonąį, pasisupti galės tiek maži, tiek dideli.

🔥 Sekmadienio vakarą galėsite pasilepinti pirtimi.

 


💸 Investicija

Savaitgalio stovyklos kaina – 250€

❗ Būtina išankstinė registracija ir avansinis 100€ apmokėjimas

Registruotis į programą

Užsiregistravus el. paštu atsiųsime duomenis apmokėjimui.

Pasakyk TAIP gyvenimo nuotykiui – nepamirštama patirtis jau laukia tavęs ❤️

O mes taip pat jau nekantraujam!
Laima, Miglė, Gabija