Integruoto judesio sekmadienis

Nuostabiausi dalykai nutinka bendrakūryboje!

Kodėl mums reikia draugų? Kodėl taip gera tarp bendraminčių? Kodėl lengviau sportuoti grupėse? Kodėl dirbame komandose? Kodėl kuriame bendruomenes?

Nes žmonėms reikia žmonių. Nes papildydami vienas kitą mes galime daugiau!

Kviečiame į bedrakūryboje gimusį, širdimi ir judesiu pripildytą dienos stovyklą, kurioje keliausime gilyn į kūno pojūčius, tyrinėsime kontaktą judesyje, giliai atsipalaiduosime prisilietime ir mėgausimės gamta.

Judesio popietės PROGRAMA

(užsiėmimų laikas, gali šiek tiek keistis, nes viskas vyks bendroje tėkmėje):

13:00Atvykimas, laisvas laikas, Vila Om pramogos
15:00Intuityvi Joga. Sugrįžimas į savo kūno pojūčius, ryšio su kūnu kūrimas
16:00AcroYoga pamoka. Tarpusavio ryšys ir pasitikėjimas, tėkmė bendrakūryboje
17:00Kūno atpalaidavimo praktika su Jogos ir Thai masažo elementais
18:00Suneštinės vaišės, pirtis, poilsis gamtoje

Sekmadienio patyrimo kaina – 35 €

DĖMESIO❗ Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas:

Registruotis į programą

Galima nakvynė – kreiptis atskirai į Vila OM

Reikalinga turėti savo jogos ar kitokį kilimėlį, vandens, vaišių bendram stalui ir pirties reikmenis.


Plačiau apie praktikas

Intuityvi Joga

Intuityvios Jogos praktika moko mus įsiklausyti į kūno pojūčius ir poreikius, atrandant sau tinkamą judėjimo būdą, ritmą, amplitudę esamuoju momentu.

Dažnai gyvenime spaudžiame save ir situacijas, o intuityvios jogos metu mokomės judėti su lengvumu ir pastangas dėti su malonumu.

Tai kūrybinė praktika, kurios metu akcentuojamas kvėpavimas, kūno pajautimas, veikimas iš atsipalaidavimo ir mėgavimasis pačiu judesio procesu.

Stovyklos metu Intuityvios jogos pagalba subtiliai ir nestandartiškai išjudinsime visą kūną, tyrinėsime pojūčius, pasiruošime kontaktinei praktikai – norint pajausti kitą, visų pirma turime jausti save.

AcroYoga

AcroYoga moko kurti kartu, rasti balansą, padėti vienas kitam įveikti užduotis. Tai ir bendrystė, ir papildoma motyvacija. Šios praktikos filosofija ir esmė yra žmonių tarpusavio ryšys, balanso ir harmonijos kūrimas, sąmoningas savęs bei aplinkos pažinimas per beimą ir judesį.

AcroYogą (kaip ir gyvenimą) smagiausia patirti žaidžiant. Tam nebūtina jokia patirtis ar specialus fizinis pasirengimas.

Stovyklos užsiėmimo metu per bazines AcroYoga pozas ir pratimus stengsimės atrasti balansą tarp dviejų, pajausti save bei kitą žmogų, atrasti harmoniją, lengvumą judesyje per įsiklausymą ir pojūčius.

Kūno atpalaidavimo praktika

Kūno atpalaidavimo praktika su Jogos ir Thai masažo elementais ne tik visiškai „išneša“ kūną ir protą į gilų atsipalaidavimą, tačiau kartu moko pasitikėti, atsiduoti vienam į kito rankas, duoti ir priimti.

Praktikos metu atrasime gydančią prisilietimo galią, o tam tikrų porose atliekamų jogos tempimų ir Thai masažo elementų pagalba padėsime kūnui regeneruotis, susilygiuoti ir atsistatyti po krūvio. Kartu nersime į atsipalaidavimą ir dienos patyrimų integraciją.


Apie mus

Judesio patyrimus vesime aš, Miglė Širinskaitė, ir Laima Rudinskaitė.

Idėja sujungti Intuityvią jogą ir AcroYoga kilo spontaniškai, kai suvokėme, jog kūną, judesį ir kontaktą tarp žmonių matome per tą pačią prizmę, o šios dvi praktikos papildo viena kitą. Taip pat abi esame masažo terapeutės, tad prisilietimą matome kaip gilią, subtilią, gydančią praktiką, kuri bus puiki integracija ir atsipalaidavimas po intensyvaus judesio.

Vila Om – nuostabi vieta pailsėti nuo miesto šurmulio.

⚡Visos pramogos esančios Viloje Om – NEMOKAMOS!⚡
Galėsite pasiplaukioti valtimis, vandens dviračiu, sužaisti tinklinį, lauko stalo tenisą, badmintonąį, pasisupti galės tiek maži, tiek dideli.

Norintys pasilikti nuostabioje Vilos Om erdvėje, gali iš anksto rezervuoti nakvynę (dėl nakvynės rašyti Vila Om).

Registruotis į programą

Užsiregistravus el. paštu atsiųsiu duomenis apmokėjimui.


Aš – Miglė Širinskaitė.

Esu projekto moters sveikatai puoselėti „Grožio treniruotės“ autorė, integralių sveikatingumo užsiemimų moterims instruktorė, sertifikuota Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, šokėja ir kūrėja.

Mano užsiėmimai subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Kūnas – tai mano širdies ir dvasios namai. Tai vidaus atspindys. Pagrindinė žinutė, kurią perduodu praktikų metu: mėgaukimės savo kūnu ir tuo, ką darome. Pažinkime savo kūną. Išgirskime savo kūną. Ir nebijokime būti savimi – autentiška, gyva, tikra.

Registruotis į programą

Laukiu tavęs. ❤️


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė