Intuityvi joga Užupyje

Intuityvi joga – tai įsiklausymas į savo kūno poreikius judesyje, savistaboje, tarpusavio ryšyje. Tai praktika, sugrąžinanti į kūno pojūčius, atrandant sau tinkamą judesį.

Intuityvi joga skirta kūno mobilumui ir giliųjų audinių tempimui, atsipalaidavimui. Žodis „Joga” reiškia JUNGTIS. Visas užsiėmimas yra apie ryšio, darnos ir harmonijos kūrimą tiek savo kūne, savo viduje, tiek tarpusavio santykiuose.

Registruotis į užsiėmimą

Užsiėmimo metu:

✨Jogos asanų (pratimų) sekos kūno mobilumui
✨Tempimo pratimai su masažo elementais porose

Bendra informacija:

🙏🏻 Susitinkame TREČIADIENIAIS, 20:00, studijoje „Menas būti”, užupyje.

🙏🏻 Reikalinga patogi apranga, kojinės
🙏🏻 Užsiėmimo trukmė – iki 1,5 val.
🙏🏻 Kaina – 15 eur.
🙏🏻 BŪTINA išankstinė registracija.
🙏🏻 Atsiskaitoma pavedimu prieš užsiėmimą arba grynais užsiėmimo metu.
🙏🏻 Laukiami visi – naujokai ir pažengę!

Registruotis į užsiėmimą

Užsiėmimus vesiu aš – Miglė Širinskaitė.

Esu sveikatingumo trenerė, Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, kineziterapijos studentė. Su grupėmis ir individualiai dirbu jau 8 metus. Tikiu, kad sveikas, subalansuotas kūnas ir ramybė viduje yra žmogaus stabilumo pagrindas. Pokytį savo kūne ir gyvenime galime padaryti kiekvienas, svarbiausia – kryptis ir tai, ką darome kasdien. Judesys ir kitos praktikos, kuriomis dalinuos, yra ne tik įkūnytos žinios, keičiančios kūną, požiūrį ir gyvenimo būdą, tačiau kartu ir mano asmeninės istorijos puslapis, išaugęs į kūrybinį savirealizacijos kelią.


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė