Kakavos ritualas meditatyviame judesyje

RITUALAI ✨ KAKAVA ✨ SUSITIKIMAI ✨ Mėnulio ciklas 💫

Skamba gan mistiškai, o išties labai paprasta – visi mes turime savo ritualus – kasdieninius ir išskirtinius – proginius. Ritualas man visuomet asocijuojasi su pagarba, sakralumu, koncentruota energija kurią naudojame pagal savo intenciją, sąmoningumu atliekant veiksmą.

Maži, kasdieniai ritualai suteikia gyvenimui prieskonių. O didesni, kaip sakau – proginiai, gali būti esminiu posūkio ar pokyčio tašku.

💫 Mėnulio ciklas 💫

Mėgstu pažymėti tam tikras datas, mėnesio dienas, susijusias su Mėnulio ciklu – naujo ciklo pradžią, piką, pabaigą. Kai kažkas baigiasi, visuomet kažkas prasideda. Dabar, Delčios metu, skiriu daugiau laiko sau pažvelgti į vidų, sudėlioti taškus, reflektuoti. O ateinančią Jaunatį – naujo ciklo pradžią – žymėsiu Kakavos ritualu. Man tai – natūralus būdas gyventi, primenantis apie gyvenimo cikliškumą, sakralumą ir natūralią kaitą.

💫 Bendruomenės palaikymas 💫

Ritualus galime turėti asmeninius ir bendrus. Bendroje, palaikančioje erdvėje visuomet lengviau, drąsiau, stipriau. Todėl kartą į mėnesį organizuoju moteriškus susitikimus, kuriuose dėmesiu ir judesio pagalbą grįžtame į savo kūno pojūčius, primindamos sau apie tai, kas svarbu – gyvenimo ir akimirkos grožį, kaip gera būti kūne, patirti, jausti.

💫 Širdies meditacija su ritualine kakava 💫

Kakavos ritualas jau tapo mūsų susitikimų tradicija. Kakava – moteriškos energijos augalas, energetiškai ir fiziškai veikaintis širdies lygmenyje. Tam tikru būdu paruošiama ir geriama ji sužadina pojūčius, suteikia koncentracijos ir energijos, kurią galime panaudoti savo gijimui, transformacijai, augimui, ramybei ar asmenininėms situacijoms priklausomai nuo intencijos. Taip pat turi antioksidacinių detoksikuojančių savybių ir dar daug daug naudų, apie kurias papasakoju susitkimuose.

Kakava į mano gyvenimą atėjo prieš kiek daugiau nei dvejus metus. Atėjo ir liko. Nuo pat pirmo karto iki šiandien dalyvaudama ar vesdama ritualą jaučiu vis stipresnį ryšį su šiuo augalu, todėl drąsiai dalinuosi patirtimis, kurios mane lydi į vis didesnį jautrumą, meilę kūnui, širdies ramybę.

💫 Kodėl susitikimai skirti moterims? 💫

Nes mūsų temos ir interesai panašūs, nes dalinuosi specifinio judesio praktikomis pritaikytomis būtent moters kūnui, nes Mėnulio ciklas artimas mūsų moteriškam ciklui, o Kakava – moteriškos energijos gamtos medicina (žinoma, labai tinkanti ir vyrams, tačiau dabartinių susitikimų intencija kiek kitokia).

Kiekvienas užsiėmimas kitoks, derantis su mėnulio ciklo faze ir bendra vyraujančia energija.

Taigi, esi laukiama. Nepriklausomai, ar matėmės anksčiau, ar tai bus pirmoji pažintis.

💌 Renginio detalės 💌

Vieta: Paupys, Vilnius (bus patikslinta užsiregistravus)
Apranga: patogi ir šventiška
Padėka: 20 eur

Artimiausias susitikimas: rugsėjo 25 d., 10 val., Vilniuje 

Registracija:

Registruotis į susitikimą

Užsiregistravus el. paštu atsiųsiu duomenis apmokėjimui.

Programą vesiu aš – Miglė Širinskaitė.

Esu projekto moters sveikatai puoselėti „Grožio treniruotės“ autorė, integralių sveikatingumo užsiemimų moterims instruktorė, sertifikuota Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, šokėja ir kūrėja.

Mano užsiėmimai subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Kūnas – tai mano širdies ir dvasios namai. Tai vidaus atspindys. Pagrindinė žinutė, kurią perduodu praktikų metu: mėgaukimės savo kūnu ir tuo, ką darome. Pažinkime savo kūną. Išgirskime savo kūną. Ir nebijokime būti savimi – autentiška, gyva, tikra.

Registruotis į susitikimą

Laukiu tavęs. ❤️


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė