Kakavos ritualas meditatyviame judesyje

Kviečiu Tave į Grožio treniruočių susitikimą, kuriame ruošime savo kūną ir širdį žiemos virsmui 🤍 Gruodis man – pats gražiausias ir jaukiausias metų laikas. Pabaigos pradžia. Kuomet peržvelgiame, integruojame ir dėkojame besibaigiančių metų patirtims, ruošiame savo kūną ir širdį naujam etapui.

Kviečiu skirti dieną pažvelgti į savo vidų, galbūt padėkoti, ar tiesiog sustoti, paklausiant savęs: kaip jaučiasi mano kūnas? Ko trokšta mano širdis?

Susitikimo metu turėsime sakralų kakavos ritualą lydimą meditatyvaus judesio.

Kakavos ritualas

Kakava – širdį atverianti gamtos medicina, padedanti įsiklausyti į savo vidų, išgirsti širdies balsą, susijungti dieviškos Meilės šaltiniu. Kakava sujungia mus su gydančia gamtos energija, skatina vidinį gijimą ir širdį pripildo švelnia moteriškos energijos tėkme.

Kakavą ragausime sakralaus ritualo principu, kurdamos bendrą erdvę atsiverti ir būti darnoje su savo kūnu ir širdimi.

Meditatyvus judesys

Tai mano plėtojama judesio kryptis, kuomet tam tikromis judesio praktikomis galime ne tik suteikti kūnui reikalingą fizinį judesį, tačiau ir atsigręžti į savo vidų – pojūčius, poreikius, emocijas kūne. Patirdamos save kitokioje būsenoje, plečiame požiūrį į savo kūną ir judesį, atrandant vis daugiau laisvės, meilės, dėkingumo savo viduje.

Meditatyvaus judesio praktikos skatina kūno sąmoningumą, žadina jautrumą ir subtilius pojūčius, suaktyvina gyvybinės-kūrybinės energijos tėkmę kūne. Kuria atsipalaidavimą, lengvumą, žasimingumą ir dar daug pojūčių, emocijų ir spalvų, kurias atrasite kiekviena individualiai.

Susitikimo gairės

11:00 Susitinkame
12:00 Atidarymo ratas
13:00 Kakavos ritualas meditatyviame judesyje
15:00 Suneštinės vaišės, integracija, laikas gamtoje
16:00 Uždarymo ratas
17:00 Atsisveikiname

Informacija

Data: gruodžio 18 d., 11:00-17:00 val.

Vieta: Molinis namelis gamtoje, Paberžėje (koordinates patikslinsiu užsiregistravusioms)

Kaina: 25€, apmokėjimas pavedimu po regsitracijos.

Dalyvių skaičius: iki 14 moterų

Užkandžiai: Suneštinės vaišės

💕 Registracija:

Registruotis į susitikimą

Užsiregistravus el. paštu atsiųsiu duomenis apmokėjimui.

Programą vesiu aš – Miglė Širinskaitė.

Esu projekto moters sveikatai puoselėti „Grožio treniruotės“ autorė, integralių sveikatingumo užsiemimų moterims instruktorė, sertifikuota Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, šokėja ir kūrėja.

Mano užsiėmimai subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Kūnas – tai mano širdies ir dvasios namai. Tai vidaus atspindys. Pagrindinė žinutė, kurią perduodu praktikų metu: mėgaukimės savo kūnu ir tuo, ką darome. Pažinkime savo kūną. Išgirskime savo kūną. Ir nebijokime būti savimi – autentiška, gyva, tikra.

Registruotis į susitikimą

Laukiu tavęs. ❤️


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė