Kūniškas savaitgalis moterims

Kūniškas laikas Sau

Kūniškas savaitgalis moterims – tai trijų dienų kūniška kelionė per pojūčius, sugrįžtant į malonumą, džiaugsmą ir lengvumą. Tai tarsi pavasarinis atgimimas, primenant sau, kaip svarbu skirti kokybiško laiko atsipalaidavimui, kūno harmonizavimui, poilsiui.

Graži ir laiminga moteris – ATSIPALAIDAVUSI moteris. Pripildžius savo vidinę taurę, į savo kasdienybę grįžtame kupinos naujų idėjų, įkvėpimo kurti ir dalintis pilnatvėje.

Moters kūnas – GYVAS JUDESYJE. Laimingas kūnas – tai tas kūnas, kurio klausomės, gebėdamos laiku sustoti ir primindamos sau, kaip svarbu pasirūpinti savimi.

Tikiu, kad kai jaučiamės gerai savo kūne, gyvenimas įgauna visai kitą kokybę ir komfortą. Šis savaitgalis skirtas prisiminti, kaip gera BŪTI KŪNE. Per kūniškas praktikas ir patirtis, kviečiu atrasti paprastą ir harmoningą būdą pasirūpinti savimi taip, kad gyvenime jaustumėte darną ir pilnatvę.

——PROGRAMA

Savaitgalio Metu keliausime per meditatyvias kūno atpalaidavimo ir energijos pažadinimo praktikas:

Ritualinė moterų pirtis
Detoksikuojančio savimasažo pamoka
Ryto judesio meditacija susibalansavimui
Čakra dance praktika fizinio ir energetinio kūno pažadinimui su Gita Dūdaite
Kūniškos judesio praktikos svarbiems fiziniams ir energetiniams centrams moters kūne
Intuityvi joga moters kunui
Kakavos ir Mėlyno lotoso arbatos magija ir ritualai
Aliejinių kvepalų dirbtuvės „Moters kvapas” su Egle Jonaityte, kuriame kiekviena susikursime savo autentiškumą atskleidžiantį kvapą
Karšto kubilo malonumai po žvaigždėtu dangumi

—— APIE MANE

Aš, Miglė Širinskaitė – šios stovyklos organizatorė ir vedančioji. 8 metus dirbu su moters fizine ir emocine sveikata per judesį, meditacines, terapines praktikas ir masažo sesijas, vedu stovyklas ir renginius moterims „Self Care” temomis.

Kūną matau per sakralumo prizmę – kaip namus, kuriuose gyvenu ir kuriais rūpinuosi. Per kūną turiu galimybę patirti pasaulį – jausti. Man tai yra didelė dovana. Šis suvokimas ir atitinkamas rūpestis savo moterišku kūnu į mano gyvenimą įnešė daugiau sąmoningumo, pagarbos savo kūnui, atsipalaidavimo ir dovanojo pasitikėjimo bei saugumo jausmą.

Kūniško savaitgalio programa paremta anatomijos ir fiziologijos principais, Jogos filosofija, Ajurvedos mokslu, Baltiškų tradicijų praktikomis ir ritualais bei mano asmenine patirtimi, kurią įgijau keliaudama savo asmeninę draugystės su kūnu kelionę ir besimokydama šokio, judesio ir prisilietimo meno terapijos, dalyvaudama įvairiuose kūno sveikatinimo mokymuose, savanoriavusi meditacijų centruose, asistavusi psichoterapiniuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

—— KOMANDA

Kūniškas savaitgalis vyksta jau penktus metus, per šį laiką susibūrė nuostabi komanda, su kuria kartu lydėsime kiekvieną per patyrimus.

🌼 Gita Dūdaitė – kvalifikuota čakrų šokio ir meditacijų terapeutė, angelų reiki praktikė, gyvenimo džiaugsmo įkvėpėja, pasitelkianti įvairias praktikas ir metodikas su tikslu įgalinti kiekvieną gyventi jų trokštamą gyvenimą.
🌼 Svečiuose Eglė Jonaitytė – kvapų magė, kurianti autentiškus kvepalus iš natūralių priemonių. Dalinsis savo kūryba ir žiniomis dirbtuvėse „Moters kvapas”, kuriose kiekviena susikursime savo autentišką kvapą.
🌼 Dana Buinickaitė – moters grožio per objektyvo prizmę kūrėja, užfiksuosianti akimirkas savaitgalio metu.

——DETALĖS

🍀 Data: Kovo 8-10 d.
🍀 Vieta: „Zen mškas”, Čiobiškis
🍀 Maitinimas: vegetariškas (galimai veganiškas) , tris kartus per dieną. Turint spec. pageidavimų – rašyti
🍀 Apgyvendinimas: nakvynė bendrame dideliame name, kambariuose su dušo ir WC patogumais po 3-4 moteris.
🍀 Kaina: 350 eur.
Avansas vietai rezervuoti – 150 eur.

Į kainą įskaičiuota:
dvi nakvynės nuostabios gamtos apsuptyje,
dviejų parų pilnas maitinimas, pirtis, kubilas, asmeninių kvepalų dirbtuvės, pilna programa su reikalingomis priemonėmis.
______
🍀 Registracija patvirtinama pervedus avansinį mokestį:

MIGLĖ ŠIRINSKAITĖ
LT327300010110022797 (Swed)
Suma: 150 eur
Paskirtis: Avansas už renginį
arba
Revolut:
@migle3cy
+37067345539
______
🍀 Po registracijos pakviesiu prisijungti į uždarą grupę, kurioje ruošimės artėjančio savaitgalio patyrimui

Kiekviena diena yra MOTERS DIENA, kai esame RYŠYJE su savo kūnu. Vertinkime poilsį ir rūpestį savimi!

Programą vesiu aš – Miglė Širinskaitė.

Esu projekto moters sveikatai puoselėti „Grožio treniruotės“ autorė, integralių sveikatingumo užsiemimų moterims instruktorė, sertifikuota Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, šokėja ir kūrėja.

Mano užsiėmimai subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Kūnas – tai mano širdies ir dvasios namai. Tai vidaus atspindys. Pagrindinė žinutė, kurią perduodu praktikų metu: mėgaukimės savo kūnu ir tuo, ką darome. Pažinkime savo kūną. Išgirskime savo kūną. Ir nebijokime būti savimi – autentiška, gyva, tikra.

Registruotis į susitikimą

Laukiu tavęs. ❤️


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė