Laimingas vaikas, atradęs savo pašaukimą iš naujo

Seniai supratau, kad geriausias mano mokytojas – kūnas. Kartu jis ir veidrodis mano vidaus, namai mano širdies. Mano kūnas – vartai pažinti save, įrankis, dovanoti pažinimą kitiems.

Su šiuo suvokimu į mano gyvenimą atėjo šokiai, fitnesas, sveikatingumo mankštos, alternatyvi medicina, joga, meditacijos, daug žmonių ir pamokų.

Jau trys metai kaip vedu sveikatingumo mankštas moterims. Tai, kuo dalinuosi, yra mano gyvenimo būdas, pomėgis, profesija, neatsiejama vidinio ir išorinio gyvenimo dalis.. tai kelias, kuriuo einu pati, ir kviečiu eiti drauge kam pakeliui. 🙂

Stebėdama, kur gyvenimas mane veda, atsidūriau Ajurvedinės jogos terapijos masažo mokymuose. Tai įrodymas, kad paleistas noras būtinai išsipildys viena ar kita forma, galbūt tada, kai to mažiausiai tikėsies. Taigi, šiandiena mano širdyje dar viena aistra, mano rankose dar vienas įgūdis, o minčių jūroje ramybė.

Einu lengvai, užtikrintai, su nauju įkvėpimu ir pasitikėjimu. Esu tiesiog dėkinga, kad tai vyksta. Kad atrandu naujų keliukų savo kelyje, kad augu viduje ir skleidžiuosi išorėje. Kad galiu dalintis.

Šis 7 dienų kursas praplėtė mano požiūrį į kūną ir judesį. Atvėrė akis, širdį ir išmiklino rankas. 🙂 Esu be galo dėkinga angelui Indrai už šią dovaną ir nuostabiai mokytojai iš Indijos – Tarunai.

Na ir pabaigai geroji žinia – plečiu savo veiklą ir dabar galite prisijungti ne tik į judesio grupes, tačiau užsirašyti ir į individualią Ajurvedinio jogos masažo sesiją. 🙂

Daugiau info netrukus. ❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *