Moters hormoninės sistemos balansavimas judesyje

  • Hormonai ir emocijos moters kūne
  • Širdies centras, krūtinė. Krūtys
  • Dubens sritis. Dubens dugno raumenys

Kaip moters hormoninė sistema susijusi su emocine sveikata, gyvenimo būdu? Kaip galime balansuoti hormonus ir emocijas judesyje?

Kodėl moteriai svarbu pasirūpinti širdies centru ir krūtimis?

Kokią reikšmę moters sveikatai, savijautai, laikysenai turi atviri klubai ir tonizuoti dubens dugno raumenys?

Ką reiškia mylėti savo kūną ir mėgautis juo?

Patyriminis užsiėmimas Online/LIVE – tai dviejų dalių užsiėmimas, kurio įrašai išsaugoti uždaroje Facebook grupėje ir yra prieinami neribotą laiką.
Pirma dalis (teorija + patyrimas judesyje);
Antra dalis (judesio gairės savarankiškam praktikavimui);

Šis užsiėmimas skirtas kiekvienai moteriai, norinčiai giliau pažinti savo kūną ir jame vykstančius procesus bei atrasti tinkamą būdą juo pasirūpinti.

Keliausime per pojūčius, patyrimus, fizinį, emocinį, mentalinį lygmenis, kursime darną ir taiką ne tik savo kūne, tačiau ir savo kasdienybėje.

Investicija: 25 eur.

Registracija

Užsiregistravus el. paštu atsiųsiu duomenis apmokėjimui.

Judesio programos įrašai išsaugoti uždaroje Facebook grupėje „PATYRIMINIS UŽSIĖMIMAS: Moters hormoninės sistemos balansavimas judesyje„. Pasiprašyti į grupę po apmokėjimo.

Programą vedu aš – Miglė Širinskaitė.

Esu projekto moters sveikatai puoselėti „Grožio treniruotės“ autorė, integralių sveikatingumo užsiemimų moterims instruktorė, sertifikuota Ajurvedinio Jogos masažo terapeutė, kūno savipriežiūros programos „Breast care“ praktikė, šokėja ir kūrėja.

Mano užsiėmimai subalansuoti moterims, nes pažįstu moters kūną ir jame vykstančius procesus. Kūnas – tai mano širdies ir dvasios namai. Tai vidaus atspindys. Pagrindinė žinutė, kurią perduodu praktikų metu: mėgaukimės savo kūnu ir tuo, ką darome. Pažinkime savo kūną. Išgirskime savo kūną. Ir nebijokime būti savimi – autentiška, gyva, tikra.

Registracija

Laukiu tavęs. ❤️


Su Meile judesiui,
Miglė Širinskaitė